4,1Trustpilot· 600+ anmeldelser
Understell & demping

Understell & demping

Understell og demping: hele utvalget av opphengsdeler under ett tak — støtdempere og fjærben, (senke)fjærer, tverrarmer, hjullagre og nav, hjulavstandsstykker, stabilisatorstag, camberplater og lift- og leveling-kits. Til personbiler og 4x4-biler fra blant annet BMW, Audi, VW, Mercedes, Opel, Toyota og Jeep. Søk etter modell eller OE-nummer for riktig del per aksel.

Slik gjenkjenner du slitasje på understellet

Fortsetter bilen å svaie etter en fartsdump eller slites dekket flekkete, er dempingen oppbrukt. En klaprende eller dunkende lyd på dårlig veidekke tyder på slitte tverrarmbøssinger, kuleledd eller koblingsstag på stabilisatoren. En brummende lyd som øker med farten og endrer seg i svinger kommer nesten alltid fra et hjullager. Bytt slitedeler alltid per aksel (venstre og høyre) og la bilen få hjulstilling etter bytte av tverrarmer eller fjærer — ellers er det nye settet fort slitt igjen.

Hvorfor hos oss: lokalt lager, garanti på produksjonsfeil og personlig kundeservice.

Via menyen velger du direkte per merke, for eksempel BMW understell, Audi understell eller VW understell. Også interessant: støtdempere & fjærben og tverrarmer & hjulholdere.

2 stk. bakre støtdemper tilpasset Ford Fusion 02-12 1207444 553309 Suspension

(0)
€40,51
OE-A6948R-2-VD
Ford understell Støtdempere & fjærben Understell Understell & demping
Produktbeskrivelse Støtdempere for bakaksel, sett med 2 stk. Passer til: Ford Fusion, 2002–2012 (bakaksel) Spesifikasjoner OEM- / delenummer: 1207444, 553309, 313915, 311901, E5110, 43126...

2x støtdemper egnet for Audi A3, Seat Leon 2012-2020 5Q0413023ER 350389

(0)
€57,07
OE-A6408F-2-VD
Audi understell Seat understell Støtdempere & fjærben Understell Understell & demping Volkswagen understell Škoda understell
Produktbeskrivelse Sett med 2 støtdempere foran, utviklet i henhold til OE-spesifikasjoner og ISO-kvalitetsstandarder for en komfortabel og stabil kjøreopplevelse. Passer til: Audi A3, 2012-2020...

2x Gassstøtdemper foran egnet for Smart City, Fortwo, Roadster 332901

(0)
€53,36
OE-A6341R-2
Støtdempere & fjærben Understell Understell & demping Universal / Øvrige understell
Produktbeskrivelse Disse støtdemperne er produsert i henhold til OE-spesifikasjoner og ISO-kvalitetsstandarder, for en komfortabel og stabil kjøreopplevelse. Passer til: Smart Cabrio (450), 2000-2004 Smart...

2x Støtdempere som passer til VW Crafter 2006-2016 2E0413023AH 331701

(0)
€74,12
OE-A6340F-2-VD
Mercedes-Benz understell Støtdempere & fjærben Understell Understell & demping Volkswagen understell
ProduktbeskrivelseDette settet med 2 støtdempere foran er en reservedel til bilens hjuloppheng.Passer til: VW Crafter 2006-2016 Mercedes-Benz Sprinter 2006-2018 Spesifikasjoner OEM- / delenummer: 9063200833,...

2x bakre støtdemper egnet for Opel Vectra Signum 2002-2009 553307

(0)
€26,68
OE-A6100R-2-VD
Opel/Vauxhall understell Støtdempere & fjærben Understell Understell & demping
Produktbeskrivelse Dette er en støtdemper (bak) for ditt kjøretøy. Passer til: Opel Signum 2003-2008 Opel Vectra 2002-2009 Vauxhall Signum 2003-2008 Spesifikasjoner OEM- / delenummer:...

2x bakre gassstøtdempere egnet for Mercedes-Benz Viano Vito Mixto W639

(0)
€31,61
OE-A6098R-2
Mercedes-Benz understell Støtdempere & fjærben Understell Understell & demping
Produktbeskrivelse Sett med 2 støtdempere for bakakselen (venstre og høyre), egnet som erstatning for originale deler, produsert i henhold til OE-spesifikasjoner. Passer til: Mercedes-Benz...

2x Støtdemper passer til Mitsubishi Colt VI 04-12 4060A095 MR594023 Sett

(0)
€57,31
OE-A6086F-2-VD
Mitsubishi understell Støtdempere & fjærben Understell Understell & demping
ProduktbeskrivelseDenne delen er en del av understellet og brukes ved reparasjon eller vedlikehold av hjulopphenget.Bruksområde: Passer til Mitsubishi Colt VI 04-12 4060A095 MR594023 Sett.Egenskaper...

2x komplett støtdemper egnet for Daihatsu Charade VIII 1.33 343809 485300D480

(0)
€37,54
OE-A6077R-2-VD
Støtdempere & fjærben Toyota understell Understell Understell & demping
Produktbeskrivelse Sett med 2 komplette støtdemperbein for bakaksel, egnet som erstatning for de originale delene, produsert etter OE-spesifikasjon. Passer for: Daihatsu Charade VIII 1.33...

2x bakre gassdempere egnet for Opel Zafira Combo Corsa Meriva

(0)
€25,69
OE-A6055R-2
Opel/Vauxhall understell Støtdempere & fjærben Understell Understell & demping
Produktbeskrivelse Sett med 2 gassdempere bak, produsert etter OE-spesifikasjoner og ISO-kvalitetsstandarder. Passer til: Opel Combo (2001-2011) Opel Corsa C (2000-2012) Opel Meriva A (2003-2010)...

2x bakre oljestøtdemper egnet for Fiat Panda 2003-13 50703768 High Strength

(0)
€34,58
OE-A5818R-2-VD
Fiat understell Støtdempere & fjærben Understell Understell & demping
ProduktbeskrivelseDette settet med 2 bakre støtdempere er designet for din Fiat Panda.Passer til: Fiat Panda 2003-2013 Spesifikasjoner OEM- / delenummer: 50703768, 348005 (andre referansenumre:...

2x Oljestøtdemper for Citroën C4 2009-2025 339806 9811524180

(0)
€73,13
OE-A5796F-2-VD
Citroën understell Peugeot understell Støtdempere & fjærben Understell Understell & demping
Produktbeskrivelse Dette settet med 2 komplette støtdempere foran (med fjær) er ment som en erstatning for den originale forstillingen. Passer til: Citroën C4 2009-2025...
Utsolgt

2x bakre gassstøtdempere egnet for Seat Arosa, VW Lupo 1997-2005 6E0513025B

(0)
€38,53
OE-A5788R-2-VD
Seat understell Støtdempere & fjærben Understell Understell & demping Volkswagen understell
ProduktbeskrivelseSett med 2 bakre støtdempere, utviklet i henhold til OE-spesifikasjoner og ISO-kvalitetsstandarder, for SEAT Arosa og VW Lupo.Passer til: SEAT Arosa, 1997-2004 VW Lupo,...
Side 697 av 1181

Handlekurven din

×