4,1Trustpilot· 600+ reviews
Motor & smøring

Motor & smøring

Motorsystemer og motordeler: fra veivstenger og stempler til sylinderhoder, oljepumper og pakninger. Velg etter merke og motorkode, så du er sikker på at delen passer.

38T Kamakseljusterer innsug egnet for Ford Fiesta/Focus 1L 2012-2023 427103110

(0)
€64,23
CG-524DB
Kamaksler Kamaksler per merke Motor & smøring Motorinnmat
Produktbeskrivelse Kamakseljusterer (innsugsside), egnet for 1.0L-motorer i ulike Ford-modeller. Passer til: Ford B-Max JK 1.0L, 2012/10-2023/12 Ford B-Max JK 1.0L, 2016/02-2023/1 Ford C-Max II...

Kamakseljusterere innsug + eksos (sett med 2) egnet for Mini Cooper, Countryman, Paceman 2007-2018 11367545862

(0)
€96,84
CG-45862-2
Inn- og eksossystemer Kamaksler Kamaksler per merke Motor & smøring Motorinnmat
ProduktbeskrivelseSett med 2 hydrauliske kamakseljusterere (innsug + eksos) for Mini Cooper, Countryman og Paceman. Reservedel (ikke originaldel) for direkte utskifting av gamle eller skadede...

Innsugskamakseljusterer egnet for Mini Cooper 1.5L 2.0L 11367545862 40T

(0)
€46,44
CG-45862
Kamaksler Kamaksler per merke Motor & smøring Motorinnmat
ProduktbeskrivelseKamakseljusteringsaktuator (fasejusterer) for Mini Cooper og Mini Cooper Countryman.Passer for: Mini Cooper L3 1.5L, 2014-2015 Mini Cooper L4 1.6L, 2007-2016 Mini Cooper L4 2.0L,...

Kamakseljusterer 36T egnet for BMW 4-serie F32 F33 2016-2020 11368684921

(0)
€43,47
CG-17693
Kamaksler Kamaksler per merke Motor & smøring Motorinnmat
ProduktbeskrivelseKamakseljusterer (36 tenner) for diverse BMW 2-, 3-, 4-, 5- og 7-serie modeller, X4 og Mini.Passer til: BMW 2-serie F23 220i 2.0L Cabriolet, 2015-2020...

Inntakskamjusterer egnet for Mercedes A220 C300 2015-2022 A2700500447

(0)
€74,12
CG-06100
Kamaksler Kamaksler per merke Motor & smøring Motorinnmat
Produktbeskrivelse Kamakseljusterer (aktuator) for innsugssiden, egnet som erstatning for den originale delen. Passer til: Mercedes-Benz A220 4Matic, Base 2.0L 2019-2022 Mercedes-Benz C300 4Matic, Base...

4x kamakselposisjonssensor + 4x justeringsmagnetsett egnet for Mercedes W204 W211 W164 W221 Sprinter 906 A2729050043

(0)
€108,97
AFRS-SL550-8
Kamaksler Kamaksler per merke Motor & smøring Motorinnmat
ProduktbeskrivelseSett med 4 kamakselposisjonssensorer og 4 justeringsmagneter (magnetventiler for kamakseljustering) for Mercedes-Benz-motorer.Passer til: Mercedes-Benz C-Klasse W203, S203, CL203 Mercedes-Benz C-Klasse W204, S204 Mercedes-Benz CLK...

Kamakselposisjonssensor 3-pin egnet for Chevrolet Cruze 55567243

(0)
€18,77
AFRS-PC885
Kamaksler Kamaksler per merke Motor & smøring Motorinnmat
Produktbeskrivelse Veivakselsensor, egnet som erstatning for den originale delen. Passer til: Chevrolet Aveo T300 1.6L bensin 2011-2021 Chevrolet Cruze J300 / J305 / J308...

Kamakselsensor egnet for Audi A4 3.2L A6 4.2L Allroad Quattro 06E905163

(0)
€16,80
AFRS-PC671
Kamaksler Kamaksler per merke Motor & smøring Motorinnmat
Produktbeskrivelse Kamakselposisjonssensor for Audi A4 3.2L og relaterte Audi-modeller. Passer til: Audi A4 Basis 3.2L, 2006-2008 Audi A4 Quattro Avant/Basis 3.2L, 2005-2008 Audi A4...

Veivaksel-låseverktøy egnet for Ford S-Max 2.5 HUWA 2005- 999 5433

(0)
€72,14
TTK-31179-9
Ford veivaksler Motor & smøring Motorinnmat Veivaksler Veivaksler
Produktbeskrivelse Justeringsverktøy (calage) for kamaksel til Volvo- og Ford-motorer. Passer for: Volvo C30 (06-10), C70 (98-10), S40 (96-10), S60 (00-09), S70 (97-07), S80 (98-06),...
Utsolgt

Veivaksel låseverktøy egnet for Ford 1.6 EcoBoost B-MAX Focus 303-1097

(0)
€26,68
TTK-31097-7
Bilverktøy Ford veivaksler Motor & smøring Motorinnmat Veivaksler Veivaksler
ProduktbeskrivelseDette registersettet (justeringsverktøy) er beregnet for Ford 1.6 EcoBoost bensinmotor (Sigma).Passer for:Ford 1.6 EcoBoost bensin (Sigma), brukt i blant annet B-MAX, C-MAX, Fiesta, Focus,...
Utsolgt

Kamakseljusterer egnet for Mercedes-Benz W230 SL280 SL320 SL500 2001-2008

(0)
€37,54
TTK-13200-7
Kamaksler Kamaksler per merke Motor & smøring Motorinnmat
Produktbeskrivelse Dette kamaksel-låsesettet i stål er beregnet for arbeid på registerkjeden og justering av motortiming på Mercedes-Benz-motorer M112 og M113. Passer til: Mercedes-Benz C-Klasse:...

Elektriske baklukedempere egnet for Lexus NX AZ10 NX200t NX300 2017-19 6892079017

(0)
€124,51
TLS-79017-LR-V2
Motor & smøring Motorinnmat Sylinderhoder Sylinderhoder & ventiler
ProduktbeskrivelseDenne delen er en del av understellet og brukes ved reparasjon eller vedlikehold av hjulopphenget.Bruk: Passer til Lexus NX AZ10 NX200t NX300 2017-19 6892079017.Egenskaper...
Side 913 av 955

Handlekurven din

×