4,1Trustpilot· 600+ anmeldelser
Motor & smøring

Motor & smøring

Motorsystemer og motordeler: fra veivstenger og stempler til topplokk, oljepumper og pakninger. Velg etter merke og motorkode, slik at du er sikker på at delen passer.

Oljekjøler med oljefilterhus, egnet for Opel Corsa D, Astra J, Insignia A og Mokka 55566784

(0)
€39,69
OC-55566784-HF
Ekstern motor & smøring Kjølesystem Motor & smøring Oljekjølere & oljefilterhus Smøring
Produktbeskrivelse Motoroljekjøler for ulike Opel- og Vauxhall-modeller. Passer til: Opel Corsa D (S07) (2012 - 2014) Opel Corsa D varebil/hekk (S07) (2012 - 2014)...

Oljekjøler egnet for Fiat Ducato 250 2.3 D Multijet 2006–2022 504050068 504086855 504375378

(0)
€43,47
OC-50068
Ekstern motor & smøring Kjølesystem Motor & smøring Oljekjølere & oljefilterhus Smøring
ProduktbeskrivelseVannkjølt motoroljekjøler i aluminium som direkte erstatning for originaldelen, for Fiat Ducato 250 med 2.3 Multijet-dieselmotor.Passer til: Fiat Ducato 250 110 Multijet 2.3 D...

Oljekjøler med oljefilterhus, passer til Audi A3, A4 og TT samt VW Eos og GTI 2.0L, 05–15, 06D117021C

(0)
€63,24
OC-06D11
Ekstern motor & smøring Kjølesystem Motor & smøring Oljekjølere & oljefilterhus Smøring
Produktbeskrivelse Olje- og kjølevæskekjølersett, egnet som erstatning for diverse Audi- og VW-modeller med 2,0 l bensinmotor. Passer til: Audi A3 L4 2,0 l bensin,...

Oljekjøler med filter, passer til BMW 1- og 3-serie 118i, 120i og 320i, F20/F30, 2015–2019, 11417600468

(0)
€66,21
OC-00468
Ekstern motor & smøring Kjølesystem Motor & smøring Oljekjølere & oljefilterhus Smøring
Produktbeskrivelse Motoroljekjøler (med oljefilterhus), egnet som erstatning for originaldelen. Passer til: BMW 1 (F20) 116 i 06/2019 BMW 1 (F20) 116 i 02/2015 BMW...

Oljekjøler + pakninger egnet for MERCEDES-BENZ 280 330 320 350 W203 W204 W211 W212 3.0

(0)
€32,60
OC-00165-HF
Ekstern motor & smøring Kjølesystem Motor & smøring Oljekjølere & oljefilterhus Smøring
Produktbeskrivelse Olje kjøler for ulike CDI/BlueTEC-dieselmodeller fra Mercedes-Benz C-, CLK-, CLS-, E-, G-, GL-, GLK-, M- og R-Klasse. Passer til: Mercedes-Benz C-Klasse (W203) C...

Eksosmanifold som passer til VW Multivan 2.5 TDI, 070253031F, med pakningssett

(0)
€88,94
MF-VW3031F-HF
Eksosrør Ekstern motor & smøring Inn- og eksossystemer Motor & smøring Pakninger & tetninger
Produktbeskrivelse Denne eksosmanifolden med pakningssett er en direkte erstatning for kjøretøyets originale manifold. Passer til: VW Multivan V 7EF, 7EM, 7EN, 7HF, 7HM, 7HN...

Eksosmanifold System, kompatibel med Audi TT og VW Jetta 1,8 l 1999–2005, 06A253033AL, med pakning

(0)
€94,44
MF-033AL
Eksosrør Ekstern motor & smøring Inn- og eksossystemer Motor & smøring Pakninger & tetninger
Produktbeskrivelse Fremre eksosmanifold (samlerør) av støpejern, inkludert pakningssett. Passer til: Audi A3 L4 1.8L bensinturbo, 1999-2004 Audi TT L4 1.8L bensinturbo, 1999-2005 Seat Ibiza...
Utsolgt

Motorbyttesett med motorfester i kvalitetsstål, egnet for Chevrolet Blazer S10 med V8-motor

(0)
€37,54
MB-CHES10-8305-SH-LC
Ekstern motor & smøring Motor & smøring Motorfester
ProduktbeskrivelseDette er et justerbart motorfestesett for motorbytte til en V8-motor.Passer til: Chevrolet Blazer/S10 2WD, 1983-2005 GMC Jimmy/S15/Sonoma 2WD, 1983-2005 Oldsmobile Bravada 2WD, 1991-2004 Leveringsomfang2x...

1x oljefilterhus egnet for BMW 3- og 5-serie G20 G21 F90 G30 X3 F97 G01 1.6 2.0, Toyota

(0)
€75,76
LQQ-80414
Ekstern motor & smøring Motor & smøring Oljekjølere & oljefilterhus Smøring
Produktbeskrivelse Denne adapteren til oljefilterhus er beregnet som erstatning for den originale delen på enkelte BMW- og Toyota-modeller. Passer til: BMW 3-serie G20, G28,...

Luftfilter egnet for Renault C K T Euro 6 21412848 22223804 22130454

(0)
€42,49
LQQ-12848
Ekstern motor & smøring Motor & smøring Øvrige motordeler
Produktbeskrivelse Luftfilter for lastebiler, egnet for ulike Volvo- og Renault-modeller. Egnet for: Volvo FM Euro 6 (fra 2013) Volvo FH Versjon IV Euro 6...

Luftfilter til BMW 3-serie E46 316Ci 318Ci 320Ci 325Ci 330Ci 13321439407

(0)
€27,67
LQQ-12018
Ekstern motor & smøring Motor & smøring Øvrige motordeler
Produktbeskrivelse Luftfilter for BMW 3-serie E46 og BMW Z3. Passer til: BMW 3-serie E46 316i (1796cc/1596cc, 85 kW/115 hk) 2002-2005 BMW 3-serie E46 318i...

Motor Luftfilter Motorfilter egnet for BMW 5 7 F10 F11 F07 F04 2L 3L 2008-2017

(0)
€27,67
LQQ-00151
Ekstern motor & smøring Motor & smøring Øvrige motordeler
Produktbeskrivelse Luftfilter (motorluftfilter), egnet som direkte erstatning for originaldelen. Passer til: BMW 5-serie F10 2010-2016 BMW 5-serie F11 2010-2017 BMW 5-serie Gran Turismo F07...
Artikkel 373 av 384 av totalt 955

Handlekurv

×