4,1Trustpilot· 600+ anmeldelser
Motor & smøring

Motor & smøring

Motorsystemer og motordeler: fra veivstenger og stempler til topplokk, oljepumper og pakninger. Velg etter merke og motorkode, slik at du er sikker på at delen passer.

Smidde H-profil-råder, sett med 4, egnet for Toyota Starlet GT Turbo EP82 4E-FTE 1.3 | 118 mm, ARP 2000-bolter

(0)
€423,95
CR-TOY-118
Drivstenger Motor & smøring Motorinnmat Toyota Drivstenger
Produktbeskrivelse H-bjelke-råder (forbindelsesstenger) med ARP-bolter til motoren, egnet for Toyota Starlet GT Turbo 4E-FTE. Passer til: Toyota Starlet Turbo EP82 1342 cc 4E-FTE-motor 89-96...

Universelt 19-raders AN-10 universelt 19-raders motoroljekjølersett

(0)
€159,82
OC-19ROW-2H
Ekstern motor & smøring Kjølesystem Motor & smøring Oljekjølere & oljefilterhus Smøring
Produktbeskrivelse Oljekjølersett (19 rader) med filteradapter og AN-10-koblinger. Spesifikasjoner Tilkoblingsstørrelse inn/ut: AN-10 Kjernemål: 10,6" x 5,39" x 1,97" Totalmål: 12,87" x 6,3" x 1,97"...

AN10 Universal 10-rads motoroljekjøler + oljeslanger oljefilteradapter slangesett

(0)
€92,36
OC-10ROW-2H
Ekstern motor & smøring Kjølesystem Motor & smøring Oljekjølere & oljefilterhus Smøring
Produktbeskrivelse Universell AN10 oljekjøler med 10 rader, inkludert oljekjølerslanger og filteradapter, for senking av oljetemperaturen. Spesifikasjoner Inn-/utløpsstørrelse: AN-10 Kjernestørrelse: 11,6" x 5,3" x 2,00"...

Ventilfjærspenner med trykkluft, 25 deler, for ventilfjærer og ventilstammetetninger, universal OHV/OHC

(0)
€83,01
TTK-PLIER-B-Z3
Ekstern motor & smøring Motor & smøring Pakninger & tetninger
ProduktbeskrivelseUniverselt 25-delers verktøysett for ventilfjærer med trykklufttilkobling, for montering og demontering av ventilfjærer, ventilkiler og ventilstammetetninger mens topplokket blir sittende på motoren. Trykkluften holder...

Sekundærluftpumpe egnet for Mercedes C-Klasse W203 W204 E-Klasse W211 W212 CLK CLS M272 M273 A0001405185

(0)
€56,32
SAP-405185
ECU-er Ekstern motor & smøring Motor & smøring Oljepumper Smøring
ProduktbeskrivelseSekundærluftpumpe (sekundærluftinjeksjonspumpe) for eksosanlegget til Mercedes-Benz-modeller med M272- og M273-bensinmotorer. Erstatter den originale pumpen i sekundærluftinjeksjonssystemet.Passer til: C-Klasse W203 og T-Modell S203 (2005-2007): C...

Universell M20x1,5 adapterplate for oljefilterkjøler 3/4x16 UNF

(0)
€30,37
OFH-M20AN10
Ekstern motor & smøring Motor & smøring Oljekjølere & oljefilterhus Smøring
Produktbeskrivelse Universell sandwich-adapterplate i aluminium (hann) for oljefiltre med M20x1,5-gjenge. Universelt anvendbar på oljefiltre med M20-gjenge og M20-blokktilkobling; muliggjør installasjon av en oljekjøler uten...
Utsolgt

Ventilokk egnet for Citroen C4 Cactus C-Elysee, Peugeot 2008 EB2F

(0)
€89,92
EVC-67580
Ekstern motor & smøring Motor & smøring Ventildekseltilbehør Øvrige motordeler
Produktbeskrivelse Ventildeksel (toppdekseletui) for ulike Citroën-, Peugeot- og Opel-modeller med EB2F-motoren. Passer til: Citroën C1 1.2 VTi (motor EB2F), fra 2014 Citroën C3 1.0...

Verktøysett for motorjustering egnet for VW Audi 1.4 1.6Fsi 1.4Tsi 1.2TFSi/ FSi kamaksel

(0)
€34,24
TTK-T10171-LC-V2
Bilverktøy Kamaksedukker per merke Kamvåt Motor & smøring Motorinnmat
Produktbeskrivelse Verktøysett for justering av tidsrekkefølge med målerur til profesjonell motoroverhaling: montering og demontering av kamakslene, utskifting av tidsrekkefølgekjeden og innstilling av ventilinnstilling. Egnet...

Universelt monteringsverktøysett for eksentrelløp i motor

(0)
€86,13
TTK-1125269-14-VL
Bilverktøy Kamaksedukker per merke Kamvåt Motor & smøring Motorinnmat
Produktbeskrivelse Universelt verktøysett for montering og demontering av toppakningsbolter. Fjern eller monter toppakningsbolter i nesten alle motorer, fra kompakte biler til tunge lastebiler. Rekkevidde...

Kamakselsett med 8 mm registerreim, egnet for Peugeot Citroën 1.5 BlueHDi DV5 diesel 1638159880

(0)
€275,71
CS-59880-5-Z2
Kamaksedukker per merke Kamvåt Motor & smøring Motorinnmat Tidingsdeler
ProduktbeskrivelseKomplett kamakselsett med registerreim (tannhøyde 8 mm) for Peugeot- og Citroën-modeller med 1.5 BlueHDi-dieselmotor (DV5). Alle delene i settet er forhåndsmontert; du mottar produktet...

Verktøy for tidsinnstilling av motor, egnet for VW T5 Touareg 2.5 4.9 TDI, kamaksel AXE BAC BLK

(0)
€117,60
TTK-T10199
Bilverktøy Kamaksedukker per merke Kamvåt Motor & smøring Motorinnmat
Produktbeskrivelse Verktøysett for motorinnstilling (veivaks-/kamakstryring) for VW 2.5 og 4.9 (5.0) TDI PD-motorer. Passer til: Transporter T5 / Caravelle 2.5 TDI PD, 2003-2011 Touareg...

Veivakseljusteringsverktøysett egnet for BMW N47/N57 117220/223, verkstedkvalitet

(0)
€51,38
TTK-N47-5
Bilverktøy Motor & smøring Motorinnmat Sveivakselhus Sveivakselhus
Produktbeskrivelse Fasingsverktøysett for veivakselremskiven, som gjør det enkelt å justere veivakselen og remskiven ved montering og demontering av veivakselremskiven. Passer til: BMW-motorer N47, N57...
Artikkel 13 av 24 av totalt 955

Handlekurv

×