4,1Trustpilot· 600+ anmeldelser
Mitsubishi Turboer

Mitsubishi Turboer

Denne kolleksjonen av Mitsubishi-turboer er i stor grad rettet mot de populære dieselmotorene: 2.5 TD/DI-D (4D56) og 2.8 TD (4M40) fra L200, Pajero, Shogun, Triton, Challenger og Delica, supplert med 3.2 DI-D (4M41), den moderne 2.4 (4N15) og 1.8 DI-D fra ASX og Lancer. Også klassiske bilselskaper vil finne noe her, med turboer til 3000GT og Dodge Stealth (6G72). Du kan velge mellom komplette turboer, billet-utgaver, CHRA-patroner og vakuumkasser.

4D56 eller 4M40? Slik finner du riktig utgave

Spesielt 4D56 finnes i mange varianter: oljekjølte og vannkjølte TD04-er, og for den senere L200 2.5 DI-D finnes VT10 (1515A029) eller den kraftigere KB4T/VT16 (1515A170, 165 hk). Sammenlign derfor alltid produksjonsår, effekt og OEM- eller Mitsubishi-delsnummeret på din nåværende turbo før du bestiller.

Hvorfor hos oss: lokalt lager, garanti mot produksjonsfeil og kundeservice på e-post.

Også interessant: Mitsubishi CHRA-kassetter, elektriske turboaktuatorer og turbo-tilbehør.

 

Turbo TD04-12T oljekjølt egnet for Mitsubishi Pajero / Challenger 2.8 TD 4M40 4M40T 49377-03041 ME201258

(0)
€155,52
TD04-2-4-VL
Kjølesystem Mitsubishi Turboer Turbo & trykkfylling
ProduktbeskrivelseNy oljekjølt turbo TD04-12T for Mitsubishi-modeller med 2.8 turbodiesel 4M40 / 4M40T-motor. Vennligst kontroller før kjøp at kjølingstype og eksosutløp samsvarer med din gamle...

Turbo TF035HL10 egnet for Mitsubishi ASX, Lancer VIII, Citroën C4 Aircross, Peugeot 4008 1.8 DI-D / HDi 4N13 | 49335-01102 1515A224

(0)
€272,74
BF-4933501100
Citroën Turboer Mitsubishi Turboer Peugeot Turboer Turbo & trykkfylling
Produktbeskrivelse Turbin, egnet som erstatning for den originale turbolseren. Egnet for: Citroën C4 Aircross, 1.8 HDi 150, 110 kW, 2012-2025 Citroën C4 Aircross, 1.8...
Utsolgt

Turbo egnet for Mitsubishi L200 2.5 DI-D 4WD 4D5CDI 98 kW inkl. undertrykksboks | 1515A029 VT10

(0)
€206,54
1515A029-NVL
Mitsubishi Turboer Turbo & trykkfylling
ProduktbeskrivelseKomplett turbo, inkludert undertrykksslange og pakningssett, egnet for Mitsubishi L200 2.5 DI-D 4WD med 4D5CDI-dieselmotor. Ny, ettermarked i OE-kvalitet.Egnet for:Mitsubishi L200 2.5 DI-D 4WD,...
Utsolgt

Turbo RHV4 VT16 egnet for Mitsubishi L200, Triton, Pajero Sport 2.5 4D56 | 1515A170 VT16

(0)
€370,59
RHV4VT16-NVL
Mitsubishi Turboer Turbo & trykkfylling
ProduktbeskrivelseKomplett turbocharger inkludert pakning egnet for Mitsubishi L200, Triton og Pajero Sport med 2.5L 4D56-dieselmotor. Ny, aftermarket i OE-kvalitet.Egnet for: Mitsubishi L200 2.5L 4D56...
Utsolgt

Turbo TD04-12T egnet for Mitsubishi Pajero II, Shogun, Challenger, L200 Triton, Delica 2.8 TD 4M40 1996-2000

(0)
€169,97
TD04-4-4-NVL
Mitsubishi Turboer Turbo & trykkfylling
Ny MaXpeedingRods turbo, ettermarked i OE-kvalitet. Fra lokalt lager, rask levering og med garanti mot fabrikasjonsfeil.Bruk Passer til Mitsubishi Pajero II motor 4M40 1998-2000...

Turbo-vakuumboks egnet for Mitsubishi L200, Pajero III, Shogun, Challenger 2.5 D 4D56 85 kW 2001-2007 | 49135-08800 MR968080

(0)
€33,59
TEA-02652-VL
Mitsubishi Turboer Turbo & trykkfylling Turboaktuatorer & wastegates
Ny MaXpeedingRods turbo, ettermarked i OE-kvalitet. Fra lokalt lager, rask levering og med garanti mot produksjonsfeil.Anvendelse Passer til Mitsubishi L200 2.5 D 4D56 Euro...

Street turbo billet egnet for Renault Laguna II, Mégane II, Scénic II, Espace IV, Nissan Primera 1.9 dCi 120 hk | 708639-0006 8200322125

(0)
€401,22
GT708639-JD
Mitsubishi Turboer Nissan Turboer Renault Turboer Turbo & trykkfylling Volvo Turboer
ProduktbeskrivelseGateturbo (Street Turbo) med billet-kompressorhjul, egnet for daglig bruk og lett banekjøring, for diverse Mitsubishi-, Nissan-, Renault- og Volvo-modeller med 1.9-dieselmotor.Passer til: Mitsubishi Carisma...

Turbokassett (CHRA) GT1749V egnet for Renault Espace, Laguna, Megane, Scenic, Volvo S40 V40 1.9 dCi F9Q | 708639-0005 8200110519

(0)
€94,86
7086390006-JX-PVL
Mitsubishi Turboer Nissan Turboer Renault CHRA / Kassetter Renault Turboer Turbo & trykkfylling Turbo-kassetter (CHRA) Volvo Turboer
ProduktbeskrivelseCHRA (kjerneenhet) for turbolader.Passer for: Renault Espace III (JE0_), 1.9 dTi 98 hk, 1999-2002 Renault Espace IV (JK0/1_), 1.9 dCi, 2002-2019 Renault Laguna I,...

Turbokassett (CHRA) GT1749V egnet for Renault Espace Laguna Megane II Scenic II, Volvo S40 V40 1.9 dCi F9Q | 14411-AW301 8200110519

(0)
€94,86
7086390006-JX-PVL-Z2
Mitsubishi Turboer Nissan Turboer Renault CHRA / Kassetter Renault Turboer Turbo & trykkfylling Turbo-kassetter (CHRA) Volvo Turboer
Produktbeskrivelse Turbolader-kjerne (CHRA), egnet som erstatning for den originale delen. Passer til: Renault Espace III (JE0_) 1.9 dTi 98 hk 1999-2002 Renault Espace IV...

Turbokassett (CHRA) GT1549S egnet for Renault Trafic II Primastar Laguna II Megane, Opel Vivaro Movano 1.9 F9Q | 703245 751768-5004S

(0)
€77,08
703245-1-JX
Mitsubishi Turboer Renault CHRA / Kassetter Renault Turboer Turbo & trykkfylling Turbo-kassetter (CHRA) Vauxhall Opel Turboer Volvo Turboer
ProduktbeskrivelseTurbo CHRA-kjerne (sentralenhet til turbolader).Passer til: Mitsubishi Carisma 1.9 DI-D F9Q (2001-2005) Mitsubishi Space Star 1.9 DI-D F9Q DG4A (2000-2003) Opel Movano A 1.9...

Turbo GT1549 egnet for Renault Laguna II, Megane I, Scenic I, Trafic II, Master II, Kangoo 1.9 dCi F9Q | 703245-0001 7701474358

(0)
€295,48
GT703245-1-JD
Mitsubishi Turboer Renault Turboer Turbo & trykkfylling Vauxhall Opel Turboer Volvo Turboer
Produktbeskrivelse Turbolader egnet for ulike Renault-, Volvo-, Opel- og Mitsubishi-modeller med F8Q/F9Q-motor. Merk: denne passer ikke til OE 708639. Egnet for: Renault Scenic I...

Turbo GT1549S egnet for Renault Laguna Megane Scenic Trafic, Opel Vivaro Movano, Volvo V40 S40 1.9 dCi F9Q 703245

(0)
€158,11
GT703245-1-PVL-Z3
Mitsubishi Turboer Nissan Turboer Renault Turboer Turbo & trykkfylling Vauxhall Opel Turboer Volvo Turboer
ProduktbeskrivelseGT1549S-turbo for 1.9 dCi / DTI / DI-D F9Q-dieselmotor i ulike Renault-, Nissan-, Opel-, Volvo- og Mitsubishi-modeller, som erstatning for den originale turboen. Ikke...
Artikkel 1 av 12 av totalt 56

Handlekurv

×